جلسه آنلاین روسای کمیته های ستادی انجمن رزم آوران

اولین دوره مجازی مربیگری عملی رزم آوران
برگزاری اولین دوره مجازی مربیگری عملی رزم آوران
16 تیر 1400
جلسه رؤسای کمیته های ستادی و انجمن های استانی رزم آوران
1 خرداد 1401

جلسه آنلاین روسای کمیته های ستادی انجمن رزم آوران

جلسه آنلاین روسای کمیته های ستادی انجمن رزم آوران

جلسه آنلاین روسای کمیته های ستادی انجمن رزم آوران

عصر دیروز مورخ شانزدهم مهرماه ۱۴۰۰ جلسه آنلاین روسای کمیته های ستادی انجمن رزم آوران به ریاست استاد بزرگ مجید رجایی رئیس این انجمن برگزار گردید.
در این جلسه استاد بزرگ مجید رجایی رئیس انجمن رزم آوران ضمن ارائه گزارشی از عمکلرد انجمن طی هفته جاری با اعلام نارضایتی از سطح فنی مربیان رزم آوران، به تمامی کمیته ها مأموریت دادند تا با بهره گیری حداکثر توان خود، در جهت ارتقاء سطح فنی مربیان و یکسان سازی آموزش تلاش های لازم را انجام دهند.
پس از آن استاد رضایی رئیس کمیته مربیان از فعالیت های این کمیته گزارشی را ارئه نموده و مشکلات برخی از مربیان را پیگیری کردند. در ادامه استاد مصطفایی رئیس کمیته فنی از عملکرد این کمیته و همچنین سفر استانی خود به استان مازندران گزارشی را ارائه نمودند. که در ادامه استاد موسویان از هماهنگی صورت گرفته با آقای خدائی رئیس هیات رزم آوران در استان مازندران و دعوت از ایشان برای حضور در جلسه آنلاین آتی خبر دادند
پس از آن نوبت به کمیته امور بین الملل رسید و استاد فتحی رئیس این کمیته از قدامات صورت گرفته در جهت ثبت فدراسیون جهانی رزم آوران گزارشی ارائه نموده و مشکلات و موانع ثبت فدراسیون جهانی رزم آوران را بررسی کردند.
پس از کمیته امور بین الملل نوبت به کمیته داوران رسید و استاد نایفی رئیس کمیته داوران در جهت ارتقاء سطح داوران مواردی را پیشنهاد نمودند که با نظر مثبت استاد بزرگ رجایی و دیگر اعضا مقرر گردید اقدامات لازم جهت انجام این امور صورت پذیرد و با اخذ مجوزهای لازم از فدراسیون انجمن های ورزش های رزمی دوره های آموزشی عملی برای داوران برگزار شود.
در ادامه سرکار خانم اصفهانی رئیس روابط عمومی رزم آوران از فعالیت این کمیته گزارشی ارائه نموده و از عملکرد روابط عمومی در سطح استان ها و شهرستان ها و عدم همکاری ایشان ابزار نارضایتی کردند. پس از آن نوبت به دبیر انجمن رزم آوران استاد بختیاریان رسید که ایشان گزارشی از عملکرد و اقدامات انجمن ارائه نمودند.

مسئولین حاضر در این جلسه آنلاین
استاد بزرگ مجید رجایی رئیس انجمن رزم آوران
استاد بختیاریان دبیر انجمن
سرکار خانم اصفهانی رئیس روابط عمومی
استاد سید اسماعیل موسویان رئیس کمیته امور استان ها
استاد کوروش مصطفایی رئیس کمیته فنی
استاد علیرضا رضایی رئیس کمیته مربیان
استاد علی فتحی محب رئیس امور بین الملل
استاد مجید سعیدی رئیس کمیته مسابقات
استاد سیروس نایفی رئیس کمیته داوران
استاد سعید شریفی رئیس کمیته آموزش
استاد حسین اربطی رئیس کمیته برگزاری مسابقات لیگ
استاد حمید رجایی رئیس کمیته امور اداری و انفورماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.