نشست مجازی رؤسای کمیته های استانی رزم آوران برگزار گردید

انتصاب سرکار خانم مولود اصفهانی به عنوان رئیس روابط عمومی
9 خرداد 1400
فنکل خان شش رزم آوران
فنکل خان شش رزم آوران
16 تیر 1400

نشست مجازی رؤسای کمیته های استانی رزم آوران برگزار گردید

نشست مجازی رؤسای کمیته های استانی رزم آوران

اولین وبینار رزم آوران در سال ۱۴۰۰ با حضور رؤسای استان‌ها و کمیته های تخصصی رزم آوران با محوریت بررسی عملکرد سال ۱۳۹۹، آمار مربیان فعال و غیر فعال و معرفی ارکان کمیته های استان‌ها برگزار گردید.
بعد از گذشت یک و سال و اندی از پاندمی کرونا و افت عملکرد تمام رشته های ورزشی بخصوص رشته های رزمی، نمی توان از استان ها توقع فعالیت و پویایی زیادی را داشت.
در این وبینار رؤسای استان‌های همدان، هرمزگان، یزد، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، اصفهان، البرز، سمنان، لرستان، تهران، خراسان رضوی، زنجان و سمنان به ارائه گزارش پرداختند.
غیبت استان‌های فعال با وجود اطلاع رسانی قابل توجیه نبود. در حال حاضر ۲۷ استان کشور در رشته رزم آوران فعال می باشند. در حالیکه فقط ۱۴ استان در این وبینار حضور داشتند. بجز استان قم که علت غیبت خود را اعلام نموده بود، بقیه کمیته ها اطلاع رسانی دقیقی از علت غیبت خود ننموده بودند.

طبق روال تمام جلسات موضوعات دیگری نیز مطرح شد که بحث بر روی عملکرد روابط عمومی، داشتن ارتباط قوی با فدراسیون انجمن های رزمی و برگزاری دوره مربیگری و تبدیل کارت‌ها به کارت فدراسیونی پاسی از وقت جلسه را به خود اختصاص داد. در این وبینار ۳ ساعته کمیته های تخصصی نیز نقطه نظرات خود در مورد چگونگی عملکرد و همکاری روابط عمومی استان‌ها اظهار نمودند. و ساماندهی ورزشکاران سازمان یافته نیز مورد توجه قرار گرفت. و قرار شد پایان هر ماه یک جلسه استانی و گزارش گیری از نحوه عملکرد استان‌ها برگزار گردد.

البته می‌توان به قاطعیت گفت که دلیل افت فعالیت‌ها پاندمی کرونا و به عنوان اولین عامل برای بسته شدن باشگاه‌ها و تغییرات جابجایی رزم آوران از فدراسیون انجمن ها به فدراسیون انجمن های رزمی به عنوان دومین عامل اشاره کرد.

2 دیدگاه ها

  1. داود تاج زادگان گفت:

    سلام وقت بخیر آدرس سالن تمرین رشته ورزشی رزم اوران هیدورا کجای شهر اصفهان هست ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.