انتصاب مجید سعیدی به ریاست کمیته مسابقات و محمد ابرهیم نوائیان به عنوان عضو شورای راهبردی

انتصاب سیروس نایفی به ریاست کمیته داوران و عزت اله رئیسی به عنوان عضو شورای راهبردی
5 مرداد 1399
انتصاب علیرضا رضایی شیرزاد به عنوان رئیس کمیته مربیان
19 شهریور 1399

انتصاب مجید سعیدی به ریاست کمیته مسابقات و محمد ابرهیم نوائیان به عنوان عضو شورای راهبردی

صبح امروز و طی حکمی از سوی استاد بزرگ مجید رجایی بنیانگذار و رئیس رزم آوران استاد مجید سعیدی به سمت رئیس کمیته مسابقات رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب گردید. پیش از این استاد محمد ابراهیم نوائیان مسئولیت این کمیته را بر عهده داشت. همچنین طی حکمی جداگانه استاد محمد ابراهیم نوائیان از سوی استاد بزرگ مجید رجایی به عنوان عضو شورای راهبردی رزم آوران منصوب گردید.

 

متن حکم انتصاب استاد مجید سعیدی به شرح زیر است:

جناب آقای مجید سعیدی
باسلام؛
ضمن تشکر از تلاش های جناب آقای محمدابراهیم نوائیان در زمان تصدی مسئولیت ریاست کمیته مسابقات انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران ، باعنایت به تجربیات ارزشمند و همکاری های مؤثر جنابعالی در پیشبرد اهداف رزم آوران بدینوسیله به عنوان رئیس کمیته مسابقات انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید .
امید است با اتکال به خداوند متعال و ایجاد هماهنگی و استفاده از نظرات و تجربیات پیشکسوتان و صاحب نظران این ورزش در سراسر کشور در ارائه راهکارهای مناسب برای برگزاری و ارتقاء سطح مسابقات رزم آوران اعم از مسابقات حقیقی و مجازی در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید .
مجید رجائی
رئیس انجمن

همچنین متن حکم انتصاب استاد محمد ابراهیم نوائیان به شرح زیر است:

جناب آقای محمد ابراهیم نوائیان
باسلام؛
باعنایت به تجربیات ارزشمند و همکاری های مؤثر جنابعالی در پیشبرد اهداف رزم آوران بدینوسیله به عنوان عضو شورای راهبردی انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید .
امید است با اتکال به خداوند منان، نظرات کارشناسانه و تجربیات ارزشمند شما بیش از پیش منشاء خیرات و برکات و اتخاذ تصمیمات کارساز در رزم آوران واقع گردد.
مجید رجائی
رئیس انجمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.