انتصاب کوروش مصطفایی به ریاست کمیته فنی و سید اصغر موسویان به عنوان عضو شورای راهبردی

رؤسای کمیته رزم آوران استانهای آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و زنجان منصوب شدند
انتصاب آقای کریم بختیاریان به سمت دبیر رزم آوران
6 خرداد 1399
انتصاب سیروس نایفی به ریاست کمیته داوران و عزت اله رئیسی به عنوان عضو شورای راهبردی
5 مرداد 1399

انتصاب کوروش مصطفایی به ریاست کمیته فنی و سید اصغر موسویان به عنوان عضو شورای راهبردی

صبح امروز و طی حکمی از سوی استاد بزرگ مجید رجایی بنیانگذار و رئیس رزم آوران استاد کوروش مصطفایی به سمت رئیس کمیته فنی رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب گردید. پیش از این استاد سید علی اصغر موسویان مسئولیت این کمیته را بر عهده داشت. همچنین طی حکمی جداگانه استاد سید علی اصغر موسویان از سوی استاد بزرگ مجید رجایی به عنوان عضو شورای راهبردی رزم آوران منصوب گردید.

 

متن حکم انتصاب استاد کوروش مصطفایی به شرح زیر است:

جناب آقای کوروش مصطفایی
باسلام؛
ضمن تشکر از تلاش های جناب آقای سید علی اصغر موسویان در زمان تصدی مسئولیت ریاست کمیته فنی انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران ، باعنایت به تجربیات ارزشمند و همکاری های مؤثر جنابعالی در پیشبرد اهداف رزم آوران بدینوسیله به عنوان رئیس کمیته فنی انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید .
امید است با اتکال به خداوند متعال و ایجاد هماهنگی و نظارت بر عملکرد سایر اعضاء کمیته فنی و استفاده از نظرات و تجربیات پیشکسوتان و صاحب نظران این ورزش در سراسر کشور و ارائه راهکارهای مناسب برای ارتقا سطح رزم آوران در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید .
مجید رجائی
رئیس انجمن

همچنین متن حکم انتصاب استاد سید علی اصغر موسویان به شرح زیر است:

جناب آقای سید علی اصغر موسویان
باسلام؛
باعنایت به تجربیات ارزشمند و همکاری های مؤثر جنابعالی در پیشبرد اهداف رزم آوران بدینوسیله به عنوان عضو شورای راهبردی انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید .
امید است با اتکال به خداوند منان، نظرات کارشناسانه و تجربیات ارزشمند شما بیش از پیش منشاء خیرات و برکات و اتخاذ تصمیمات کارساز در رزم آوران واقع گردد.
مجید رجائی
رئیس انجمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.