انتصاب سیروس نایفی به ریاست کمیته داوران و عزت اله رئیسی به عنوان عضو شورای راهبردی

انتصاب کوروش مصطفایی به ریاست کمیته فنی و سید اصغر موسویان به عنوان عضو شورای راهبردی
5 مرداد 1399
انتصاب مجید سعیدی به ریاست کمیته مسابقات و محمد ابرهیم نوائیان به عنوان عضو شورای راهبردی
5 مرداد 1399

انتصاب سیروس نایفی به ریاست کمیته داوران و عزت اله رئیسی به عنوان عضو شورای راهبردی

صبح امروز و طی حکمی از سوی استاد بزرگ مجید رجایی بنیانگذار و رئیس رزم آوران استاد سیروس نایفی به سمت رئیس کمیته داوران رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب گردید. پیش از این استاد عزت اله رئیسی مسئولیت این کمیته را بر عهده داشت. همچنین طی حکمی جداگانه استاد عزت اله رئیسی از سوی استاد بزرگ مجید رجایی به عنوان عضو شورای راهبردی رزم آوران منصوب گردید.

 

متن حکم انتصاب استاد سیروس نایفی به شرح زیر است:

جناب آقای سیروس نایفی
باسلام؛
ضمن تشکر از تلاش های جناب آقای عزت اله رئیسی در زمان تصدی مسئولیت ریاست کمیته داوران انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران ، باعنایت به تجربیات ارزشمند و همکاری های مؤثر جنابعالی در پیشبرد اهداف رزم آوران بدینوسیله به عنوان رئیس کمیته داوران انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید .
امید است با اتکال به خداوند متعال و ایجاد هماهنگی و نظارت بر عملکرد داوران سراسر کشور و ارائه راهکارهای مناسب برای ارتقا سطح داوری رزم آوران در انجام وظایف محوله موفق و مؤید باشید .
مجید رجائی
رئیس انجمن

همچنین متن حکم انتصاب استاد عزت اله رئیسی به شرح زیر است:

جناب آقای عزت اله رئیسی
باسلام؛
باعنایت به تجربیات ارزشمند و همکاری های مؤثر جنابعالی در پیشبرد اهداف رزم آوران بدینوسیله به عنوان عضو شورای راهبردی انجمن رزم آوران جمهوری اسلامی ایران منصوب می گردید .
امید است با اتکال به خداوند منان، نظرات کارشناسانه و تجربیات ارزشمند شما بیش از پیش منشاء خیرات و برکات و اتخاذ تصمیمات کارساز در رزم آوران واقع گردد.
مجید رجائی
رئیس انجمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.